سردار بخشعلی کامرانی صالح؛

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به شناسایی جرائم فضای مجازی، از کشف بیش از 80 درصد از جرائم فضای مجازی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار بخشعلی کامرانی صالح،  فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان همدان با اشاره به شناسایی جرائم فضای مجازی، گفت:  بیش از 80 درصد از جرائم در این حوزه شناسایی و کشف شده است و در این حوزه باید از ظرفیت نخبگان استفاده شود.

 

بیش از  80 درصد از جرائم فضای مجازی شناسایی است

کامرانی صالح با اشاره به این که بیش از 3 تن مواد مخدر در 6 ماهه نخست امسال کشف شده است گفت: 41 باند توزیع مواد مخدر و 5 هزار توزیع کننده خرد و مصرف کننده در این مدت دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان عنوان کرد: در حوزه قاچاق کالا نیز بیش از 140 میلیارد تومان کالای قاچاق در 6 ماهه نخست امسال  کشف و چند باند توزیع قاچاق کالا متلاشی شدند.

کامرانی صالح عنوان کرد: 537 هزار تماس در 6 ماهه نخست امسال با سامانه 110 و  15 هزار تماس نیز با سامانه 197 برقرار شده است.

وی با اشاره به این که در 6 ماهه نخست امسال 31 باند سرقت متلاشی شد تاکید کرد: در همین راستا 300 سارق دستگیر شدند و کشفیات نیز نسبت به مدت زمان مشابه در سال 97 افزایش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان تصریح کرد: انتظار داریم مردم نیروی انتظامی را در برخورد با ارازل اوباش و هنجارشکنان و به ویژه در موضوع امر به معروف و نهی از منکر یاری دهند.

کامرانی صالح با بیان این که استان همدان از نظر امنیت در بین 3 استان برتر کشور قرار دارد اظهار داشت: امروز ایران به یک جزیره امن بدل شده است و این مرهون خون شهدای جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان همدان با اشاره به شناسایی جرائم فضای مجازی، گفت:  بیش از 80 درصد از جرائم در این حوزه شناسایی و کشف شده است و در این حوزه باید از ظرفیت نخبگان استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها