سرهنگ محمد معصومی خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از قاچاق چوب در این شهرستان و دستگیری 3 متهم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  سرهنگ محمد معصومی، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به قاچاق چوب فاقد مجوز در تویسرکان در تشریح این خبر بیان کرد: مأموران پاسگاه سیدشهاب شهرستان تویسرکان حین گشت زنی در در سه راهی خیرآباد، به 2 دستگاه کامیون که با فاصله نسبتا کمی از یکدیگر در حرکت بودند، مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

 

 قاچاق در تویسرکان

وی با اشاره به کشف قاچاق چوب ادامه داد: در بررسی صورت گرفته، از این کامیون ها 13 تن چوب  قاچاق و فاقد مجوز کشف و 3 متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

معصومی با بیان اینکه کارشناسان ارزش چوب های قاچاق را 200 میلیون ریال برآورد کرده اند، یادآور شد: متهمان قصد انتقال این محموله های چوب قاچاق را به شهرهای مرکزی کشور داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در پایان با اشاره به کشف قاچاق چوب و اینکه مبارزه موفق و موثر با کالای قاچاق نیاز به انجام کار فرهنگی و ایجاد بستر مناسب برای نیل به پیشگیری اجتماعی از انجام این پدیده شوم دارد، گفت: همکاری مردم گامی موثر در این زمینه است و ما از تمام شهروندان درخواست می کنیم هر گونه مورد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها