مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان بر اعزام ناوگان باری استان به بنادر جنوبی کشور از جمله بندر امام خمینی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی پناهنده ، مدیرکل راهداری استان همدان در جمع مسئولان انجمن های صنفی پایانه های خصوصی شرکت های حمل و نقل جاده ای و شرکت های حمل و نقل کالای شهرستان های ملایر، نهاوند، تویسرکان و حمل و نقل سیمان رزن با اشاره به تسریع در حمل کالا‌های اساسی و  اعزام ناوگان باری استان به  بندر امام خمینی (ره)، اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته ناوگان باری برای حمل کالاهای اساسی و نهاده های دامی و کشاورزی به بنادر جنوبی کشور اعزام می شوند.

 

تسریع در حمل کالا‌های اساسی و  اعزام ناوگان باری استان به  بندر امام خمینی (ره)

پناهنده گفت: این اقدام به منظور تسریع در حمل کالا‌های اساسی و اعزام حداکثری ناوگان به بندرامام خمینی(ره)، انجام می شود، اظهار داشت: باتوجه به انباشت مقدار زیادی کالا در بنادر جنوبی کشور و لزوم حمل به موقع آن لازم است کامیون های ملکی شرکت ها به بنادر جنوبی کشور اعزام شوند.

وی یادآور شد: هر شرکت باید حداقل ۲ دستگاه از ناوگان ملکی خود را به شکل هفتگی به سمت بندر امام اعزام کند.

پناهنده ادامه داد: هم اکنون طرح تشویقی توزیع لاستیک و توزیع روغن به ازای حمل بار از بندر امام خمینی (ره) در بندر امام در حال انجام است.

مدیرکل راهداری استان همدان با اشاره به اینکه صنوف حمل و نقل همواره در جهش های ملی و مذهبی نقش موثری داشته است، تأکید کرد: در این برهه نیز که کالاها در بنادر جنوبی کشور جمع شده انتظار می رود رانندگان حضوری گسترده و فعال داشته باشند.

پناهنده اضافه کرد: با شرکت هایی که در این زمینه کوتاهی کنند در کمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل برخورد می شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به تسریع در حمل کالا‌های اساسی و  اعزام ناوگان باری استان به  بندر امام خمینی (ره)،  از همکاری و همراهی انجمن های صنفی، شرکت های حمل و نقل و رانندگان استان همدان در بحث کمک به مناطق سیل زده و همچنین حمل کالاهای مایحتاج هموطنان کشورمان از بنادر جنوبی کشور قدردانی کرد.