نماینده مردم ملایر ضمن اشاره به سند سه ساله توسعه از نقشه راه شهرستان ملایر که تدوین شده است، سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد کاظمی ، نماینده مردم ملایر در دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، گفت: خوشحال هستیم که فرماندار ملایر باسابقه درخشان و پرتوان وارد شهرستان شده‌اند و نقشه راه شهرستان ملایر بر اساس سند سه‌ساله توسعه توسط استاندار همدان تدوین‌شده است و همه مدیران وظیفه‌دارند بر این اساس حرکت و تصمیم گیری کنند. 

 

پیشروی بر اساس سند راهبردی شهرستان

نماینده مردم ملایر در ادامه خاطرنشان کرد: کشور ما در شرایطی قرارگرفته است که تحریم‌های ظالمانه به مردم فشار آورده است و این وظیفه همه مدیران را سخت‌تر می‌کند. 

وی با بیان این‌که انتقادات سازنده به دولت وارد است، بیان کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی که وجود دارد تنها مربوط به دولت نمی‌ شود و نباید این شرایط را حاصل کار دولت دانست. 

کاظمی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی از همه دولت‌ها به‌ویژه این دولت حمایت کرده اند و همواره بر اتحاد و همدلی همه نیروهای نظام تأکید دارند. 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر نیز با بیان این‌که دشمنان این نظام به دنبال مأیوس کردن مردم از انقلاب و نظام هستند، تأکید کرد: ما مدیون خون شهدا هستیم و وظیفه مدیران در نظام جمهوری اسلامی بسیار سنگین است و فعالیت یک مدیر نباید محدود به ساعت اداری شود، بلکه مدیر باید جهادی و در طول شبانه‌روز به این مردم خدکت کند.  

قدرت اله ولدی افزود: با تلاش، اتحاد و همدلی که بین مدیران شهرستان وجود دارد می توانیم ملایر را در همه زمینه‌ها پایلوت و نمونه کشوری کنیم و این به‌ جز با زحمات شبانه‌روزی همه مدیران و همراهی مردم شهرستان مسیر نمی شود. 

وی از تشکیل شورای راهبردی در ملایر خبرداد و افزود: در این شورا از نمایندگان، بزرگان، احزاب و همه‌کسانی که دل در گروه این شهرستان دارند و حتی اگر در خارج از شهرستان باشند استفاده کرده و سند راهبردی شهرستان را باقوت و قدرت بیشتری در این شورا به‌ پیش می‌ بریم. 

ولدی تأکید کرد: برای پیشبرد و توسعه همه جانبه شهرستان بر اساس سند راهبردی شهرستان از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و همه تفکرات به ویژه جوانان پویا، متعهد و فعال و مستعد استفاده می کنیم.