رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر ضمن تشریح برنامه های تدوین شده هیأت فوتبال استان، خواستار حضور همه جانبه تیم های فوتبال و فوتسال ملایر در مسابقات استانی شد.

 

به گزارش خبرگزاری موج همدان، یوسف خدرویسی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر تصریح کرد: از اعضای هیأت و مدیران باشگاه های خصوصی شهرستان خواستیم تا با برنامه ریزی های دقیق و مدون و به روز خود برای رفع مسائل و مشکلات موجود از هیچ تلاشی مضایقه نکرده تا بتوانند در مسابقات و لیگ های استانی و کشوری عرض اندام کنند. 

 

جذب اسپانسر توسط هیأت فوتبال و باشگاه های فوتسال 

خدرویسی تأکید کرد: هیأت فوتبال و باشگاه های فوتسال و فوتبال ملایر باید با اجرا و برگزاری مسابقات و جام های مختلف در طول سال و جذب اسپانسر در شهرستان و روستاهای تابع اقدام کنند تا ضمن رفع مشکلات مالی موجود، انگیزه ای برای جذب دیگر جوانان به ورزش فوتسال و فوتبال باشد.

وی بیان کرد: هیأت های مربوطه باید با برگزاری طرح های استعدادیابی مستعدین این رشته ها را انتخاب کنند تا در تمام رده های سنی دارای تیم های قوی و قهاری باشیم و بتوانند در مسابقات استانی و کشوری قدرتمند حاضر شویم. 

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: در آینده و در صورت امکان و طبق مقررات اداره کل ورزش و جوانان استان سالنی برای تمیرین این تیم ها در اختیار هیأت فوتبال ملایر قرار می گیرد. 

خدرویسی در ادامه به بازدید اخیر خود از اماکن ورزشی و کلاس های آموزشی با هدف بررسی مسائل و مشکلات اماکن ورزشی و کمی و کیفی کلاس های آموزشی، اشاره و اظهارکرد: در این بازدید از مسئولین فعلی اماکن ورزشی خواستیم تا با برنامه ریزی های دقیق نسبت به صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی و نظافت آن از هر حیث نهایت تلاش خود را انجام دهند. 

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه مربیان کلاس آموزشی والیبال و ... باید با علم روز ورزش نسبت به آموزش شاگردان خود بپردازند و ورزش علمی را جایگزین ورزش سنتی کنند، افزود: همچنین از اماکن ورزشی چون سالن چند منظوره، سالن کشتی و سالن پینگ پنگ  شادروان محمد عارفی، زمین چمن شهید رضایی بخش جوکار، سالن چند منظوره شهدای ازندریان و پروژه نیمه تمام زمین چمن مصنوعی ازندریان بازدید به عمل آوردیم و از مسئولین آنها خواستیم تا با همکاری اداره ورزش و جوانان ملایر، برای رفع مسائل و مشکلات موجود پیگیری های لازم را انجام دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر تصریح کرد: از اعضای هیأت و مدیران باشگاه های خصوصی شهرستان خواستیم تا با برنامه ریزی های دقیق و مدون و به روز خود برای رفع مسائل و مشکلات موجود از هیچ تلاشی مضایقه نکرده تا بتوانند در مسابقات و لیگ های استانی و کشوری عرض اندام کنند.