توسط کمیته ارزیابی و اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، بازدید از برخی روابط عمومی دستگاه ها صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، در ادامه حضور و بازدید از دفاتر روابط عمومی دستگاه ها و نهادهای مختلف استان، حسن پور، مسئول کمیته ارزیابی و کردکریمی، مسئول کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با حضور در دفتر روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با حجت الاسلام و المسلمین حسینی، مسئول شورا و نیکپور، مسئول روابط عمومی این نهاد دیدار کردند.

 

بازدید از روابط عمومی دستگاه های استان

در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به نقش روابط عمومی ها در انعکاس خدمات نظام که بسیار ویژه است، گفت: امکان استفاده از تریبون نماز جمعه جهت همکاری با مدیران روابط عمومی و سازمان های آنها فراهم است؛

وی با بیان اینکه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به عنوان یک نهاد پرمخاطب و تاثیرگذار، هماهنگ با سایر دستگاه ها، آماده خدمت بی منت به مردم عزیز است، اظهار داشت: جدیت موجود در پیگیری امور مربوط به روابط عمومی ها قابل تقدیر است.

در ادامه  نیکپور، مسئول روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه نیز با اشاره به حضور مسئول روابط عمومی این نهاد و عضویت در شورای روابط عمومی های استان که یکی از ابتکارات ارزشمند بود، ابراز کرد: تلاش داریم در بحث ارزیابی، مستندات لازم را در بازه ی زمانی خود، تحویل کمیته ارزیابی دهیم.

وی اضافه کرد: کنار هم بودن و آشنایی با سایر مدیران روابط عمومی از مزیت های کار شورای هماهنگی روابط عمومی هاست و این می تواند در خدمت رسانی به مردم را تسهیل کند.

حسن پور، مسئول کمیته ارزیابی با بیان اینکه روز به روز شاهد ارتقا جایگاه روابط عمومی در دستگاه ها و نهادهای استان هستیم، مطرح کرد: تلاش می کنیم ایرادات موجود در اساس نامه ارزیابی را با جمع بندی نظرات ارزشمند همکاران ارجمند به حداقل برسانیم.

وی عنوان کرد: مقصود از ارزیابی، ایجاد روحیه رقابت و آموختن شیوه های متعدد و نوآورانه توسط همکاران عزیز است.

 کردکریمی، مسئول کمیته اجرایی با اشاره به اینکه حضور ما در دفاتر همکاران ارجمند، صرفا تجدید دیدار، تعامل و گفتگو در جهت رفع نواقص موجود است، گفت: از نقش ارزشمند اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، آقای ربانی و همکاران ارجمندشان در ایجاد رویه ی مثبت و رو به جلو ، تشکر می کنم.

وی افزود: در تلاشیم با همفکری و سخت کوشی، اقدامات خوب و ماندگاری به یادگار بگذاریم.

وی تصریح کرد: از همکاران، مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان تقاضا دارم ؛ نقطه نظرات ارزشمند خود را جهت طرح در جلسات هیات رئیسه به ما منتقل کنند.

در ادامه بازدید از دفاتر روابط عمومی دستگاه ها و نهادهای مختلف استان، حسن پور، مسئول کمیته ارزیابی و کردکریمی، مسئول کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با حضور در دفتر روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با حجت الاسلام و المسلمین حسینی، مسئول شورا و نیکپور مسئول روابط عمومی این نهاد دیدار کردند.