رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان از ۴ عملیات اطفای حریق و ۵ عملیات امداد و نجات در 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش موج همدان، محمدرضا بیاناتی،  رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان ، بیان کرد: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات؛ ۴ عملیات اطفای حریق و ۵ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش نشانان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

 

4 آتش سوزی و عملیات اطفای حریق

وی همچنین افزود: شهروندان همدانی دیروز ۳۹۷ مرتبه با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۹ مورد منجر به عملیات شده است.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان بابیان اینکه ۱۰ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده و ۴۰ تماس اشتباه بوده است، گفت: متأسفانه ۳۳۸ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

بیاناتی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۴ مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در جعفر طیار، حریق باغ در سعیدیه و ۲ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار چیت سازیان بوده است.

وی گفت: همچنین ۵ مورد عملیات امداد و نجات شامل عملیات امداد و نجات در حادثه برخورد خودرو با گاردریل در میدان سپاه، واژگونی خودرو در چهارراه عباس آباد و ۳ مورد مهار حیوانات در بلوار کولاب، شورین و فقیره توسط آتش نشانان به انجام رسید.

طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات؛ ۴ عملیات اطفای حریق و ۵ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش نشانان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.