رئیس ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه همدان از تامین موکت و فرش، مهر و سجاده و پیش بینی حضور ۲۰۰ نفر خادم خواهر و برادر برای نظم دهی به مراسم نماز عید فطر در مصلی همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت الاسلام عباس اسماعیلی، رئیس ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه همدان، صبح پنج شنبه در نشست سرگروه خادمین ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه همدان از فعالیت های خادمین ستاد نماز جمعه همدان در برگزاری مراسم باشکوه عبادی سیاسی نماز جمعه تقدیر کرد.

 

برنامه های نماز عید فطر

رئیس ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه همدان با اشاره به ایام لیالی قدر و همکاری خادمان نماز جمعه در برگزاری این مراسم در محل حسینیه امام خمینی (ره) به بیان برنامه های نماز عید سعید فطر و روز قدس پرداخت.

حجت الاسلام عباس اسماعیلی بیان کرد: تامین موکت و فرش، مهر و سجاده و پیش بینی حضور ۲۰۰ نفر خادم خواهر و برادر برای نظم دهی مراسم از وظایف ستاد نماز جمعه همدان در برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر در مصلی بزرگ همدان است.

حجت الاسلام اسماعیلی افزود: خادمان نماز جمعه همدان از ساعت ۵ صبح در محل مصلی حضور خواهند یافت و به میزبانی از مردم شهر دارالمومنین همدان خواهند پرداخت.

وی همچنین افزود: راهپیمایی روز قدس از اجتماعات بزرگ ملی و مذهبی و نشان دهنده شکوه و عظمت اسلام و مسلمین و اتحاد مسلمانان است که این تجمع با حضور روزه داران در نماز عبادی سیاسی جمعه تجلی خاصی به خود می گیرد.

رئیس ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه همدان در ادامه افزود: بر اساس پیش بینی‌ها جمعیت نماز گزاران در روز قدس به بیشتر از ۳۰ هزار نفز خواهد رسید که پیش بینی لازم در این خصوص انجام شده و ستاد نماز جمعه آمادگی کامل برای میزبانی از این بزرگواران را دارد.

حجت الاسلام اسماعیلی افزود: خطیب مراسم عبادی سیاسی جمعه این هفته آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و سخنران پیش از خطبه حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی است.

حجت الاسلام عباس اسماعیلی صبح پنج شنبه در نشست سرگروه خادمین ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه همدان از فعالیت های خادمین ستاد نماز جمعه همدان در برگزاری مراسم باشکوه عبادی سیاسی نماز جمعه تقدیر کرد.