شهردار همدان در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان ضمن اشاره به اینکه فرهنگ قرآنی موجب شکل گیری الگوی رفتاری مناسبی خواهد بود، از ایجاد سالن 1300 نفری در تالار قرآنی همدان و جزخوانی قرآن کریم در 10 نقطه شهرخبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، عباس صوفی، شهردار همدان با حضور در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی در مرکز همایش های قرآنی و بین المللی که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان ، شهرداری منطقه 1، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، جامعه فرهنگی قرآنی،  شامگاه دیروز برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران و اشاره به ایجاد سالن 1300 نفری در تالار قرآنی همدان و جزخوانی قرآن کریم در 10 نقطه شهر، اظهار داشت: بنده به اینکه، یکی از فعالیت های شهرداری همدان ترویج و توسعه مباحث قرآنی و دینی است، افتخار می کنم.

IMG_9196

صوفی با بیان اینکه از الزامات فعالیت های شهرداری در حوزه فرهنگ، توجه به موضوعات و مباحث قرآنی است، اظهار داشت: مجموعه حاضر به جهت توسعه فرهنگ قرآنی و مباحث مرتبط است و ما نیز در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

امیر خجسته در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان

وی افزود: در ترویج فرهنگ قرآنی که از توفیقات شهرداری همدان در انجام وظایفش است با جدیت به این امر خواهیم پرداخت، همانگونه که در سنوات و فصول گذشته نیز چنین روی داده است.

امیر خجسته در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان

شهردار همدان با اشاره به فعالیت های قرآنی شهرداری، مطرح کرد: دراین زمینه با همکاری نهادهای قرآنی در 10 نقطه شهر به جزخوانی، ترویج موضوعات قرآنی و مباحث مرتبط پرداخته می شود.

وی از ایجاد سالن 1300 نفری در تالار قرآن خبرداد و گفت: امید که در سال جاری این موضوع با توجه ویژه نماینده همدان فامنین بعد از آغاز به کار اجرایی توسط شهرداری، محقق شود.

امیر خجسته در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی همدان

شهردار همدان در پایان با تاکید بر نقش قرآن بر ایجاد شهری سالم و دارای آینده ای روشن، تصریح کرد: امید که با مشارکت شهروندان دارالمومنین همدان شاهدعمل به تعالیم قرآنی، بیش از پیش باشیم و رفتارهای شهروندی بر این اساس شاخص باشد.

قرآنی