نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به کمک به ایتام و محرومان، حمایت از 1400 یتیم توسط مؤسسه خیریه مهدیه اقدامی ارزشمند خواند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، نماینده ولی فقیه در استان همدان ، حجت الاسلام والمسلمین حبیب اله شعبانی موثقی در دیدار با اعضا دارالایتام مهدیه همدان، با اشاره به خدمات آیت الله شهید مدنی در بنا کردن این خیریه یادآور شد: امیدواریم همه ما بتوانیم در مسیر این بزرگواران حرکت کنیم و آن را ادامه دهیم.

وی افزود: شهید مدنی نه تنها خود بلکه نام ایشان هم دارای برکات فراوانی است و این مؤسسه و دیگر مؤسساتی که توسط شهید مدنی ایجاد شده، همه و همه از برکات این شهید عزیز است.

 

موسسه مهدیه و رسیدگی به ایتام و محرومان

شعبانی موثقی با بیان اینکه رسیدگی به ایتام و محرومان از توصیه های مهم قرآنی است، اظهار کرد: در قرآن توجه و سفارش به هیچ قشری به اندازه ایتام وجود ندارد و این از اهمیت این کار حکایت دارد. حضرت علی(ع) نیز در آخرین وصیت خود به رسیدگی به ایتام اشاره داشتند و این نشان می دهند مسأله ایتام از منظر اسلام بسیار مهم است.

وی حمایت از 1400 یتیم توسط مؤسسه مهدیه را کاری عظیم عنوان کرد و گفت: این مؤسسه به خوبی به آخرین توصیه امیرالمومنین(ع) توجه داشته و در این مسیر گام برداشته است.

وی با تشکر از اقدامات انجام شده یادآور شد: یکی از نقاط مثبت شما انجام کار تشکیلاتی است که در آن بسیار موفق هستید و به کمک آن توانسته اید در عرصه های مختلف ورود کنید و بسیاری از مشکلات را از بین ببرید. همه این خدمات قابل تقدیر است و امیدواریم شاهد رشد چشمگیر این مؤسسه باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار با اعضا دارالایتام مهدیه همدان، با اشاره به خدمات آیت الله شهید مدنی در بنا کردن این خیریه یادآور شد: امیدواریم همه ما بتوانیم در مسیر این بزرگواران حرکت کنیم و آن را ادامه دهیم.