رئیس شورای اسلامی شهر همدان در مراسم اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی محلات شهر همدانضمن اشاره به حضور 4000 نفری در این المپیاد و نقش سازنده ورزش محلات، از استعداد‌یابی در ورزش محلات سخن گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، کامران گردان ، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در مراسم  اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزش محلات شهر همدان اظهار داشت: توجه به ورزش محلات و تقویت آن از اولویت های شورای پنجم است.

ورزش محلات همدان 3

نقش سازنده ورزش محلات 

کامران گردان با بیان اینکه سعی بر آن است اوقات فراغتی سازنده و موثر در محلات اتفاق افتد، یادآور شد: در این دوره از المپیاد ورزشی محلات همدان هزاران نفر شرکت داشتند و مسابقاتی پرشور در رشته‌های مختلف برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه بایستی به برگزارکنندگان این المپیاد ورزشی تبریک گفت، مطرح کرد: نزدیک به  4000 نفر حضوری پرشور همراه با صمیمیت و برادری را در کنار یکدیگر تجربه کردند.

محلات همدان 1

رئیس شورای اسلامی شهر همدان افزود: هر مسابقه دارای برنده و بازنده‌ای است و به حکم رعایت اخلاق و صمیمیت حاکم و گذراندن لحظاتی ناب و به یادماندنی در فضای المپیاد تمامی شرکت کنندگان برنده هستند.

گردان با بیان اینکه انتظار می رود تیم‌داری که در محلات انجام می‌شود دارای منافع جهت جامعه شهری باشد، افزود: می توان از مسابقاتی که برگزار می شود کسانی را که مستعد و دارای استعداد ورزشی هستند مورد شناسایی قرار داد و آن‌ها را به سطوح بالاتر راهنمایی و هدایت کرد و از این مسیر شاهد رشد و ارتقای ورزش در شهر و استان بود.

محلات همدان 4

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در مراسم  اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی محلات شهر همدان تصریح کرد: با توجه به ظرفیتی که در ورزش محلات همدان ایجاد شده است انتظار می رود که اسپانسرهای بیشتری در این حوزه وارد شوند و ورزش محلات را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهند.