رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی محلات شهر همدان از شرکت 4500 نفر در مسابقات ورزش محلات خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، سعید خوشبخت ، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در مراسم اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی محلات شهر همدان اظهار داشت: ورزش محلات در افزایش نشاط اجتماعی در بین جوانان و نوجوانان بسیار موثر است و از عواملی است که کاهش آسیب های اجتماعی را با خود به همراه دارد.

ورزش محلات همدان 3

ورزش محلات عاملی در کاهش آسیب‌های اجتماعی

خوشبخت با بیان اینکه شرکت در ورزش محلات یکی از صورت های مشارکت اجتماعی شهروندان است، ابراز کرد: الگوی ورزش محلات در شهر همدان یک الگو و مدل اساسی مشارکت اجتماعی در مدیریت شهری است که در سال 1398با پیگیری و تلاش شهردار همدان و سیاست‌های اعضای شورای شهر و کمیسیون فرهنگی  شورا اتفاقات موثری در آن صورت گرفت.

وی افزود: در این زمینه علاوه بر افزایش بودجه ورزشی محلات، افزایش تعداد رشته های ورزشی نیز صورت گرفت.

ورزش محلات همدان 4

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان مطرح کرد: تحقق ورزش های خانوادگی به صورت محلات از جمله اقداماتی است که در سال 1398 در دستور کار قرار دارد.

خوشبخت با اشاره به گرامیداشت و یاد و خاطر شهدا و شهیدان شهرداری، بیان کرد: چهارمین المپیاد ورزشی محلات در همدان مزین است به نام سردار شهید علی شمسی پور  و ۸ هزار شهید استان. که یادشان گرامی باد.

ورزش محلات همدان 6jpg

افزایش تنوع در ورزش محلات بانوان در سال1398

وی افزود: در مجموع المپیاد وزشی محلات در سال ۱۳۹۷، ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در ورزشگاه در رده های سنی متفاوت نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شرکت داشتند .

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان تصریح کرد: بودجه این امر را شورای شهر مصوب و شهرداری هم اجرا کرد.

ورزش محلات همدان7

خوشبخت مطرح کرد: در این دوره از مسابقات در رشته‌های فوتبال زیر ۱۸ سال و زیر ۱۵ سال و هندبال بخش بانوان مسابقات انجام شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بیان کرد: در این مسابقات جوانان و نوجوانان مسابقات مطرحی در کشتی و والیبال برگزار کردند و در سال 1398 ورزش محلات در رشته های بانوان با تنوع بیشتری همراه خواهد بود.

وابط عمومی همدان10