سید سعید شاهرخی:

استاندار همدان در حاشیه افتتاح فرمانداری قروه درگزین از بودجه و اعتبارات شهرستان درگزین به صورت جداگانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  سید سعید شاهرخی، استاندار همدان ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح فرمانداری قروه درگزین ، اظهار داشت: بخش قروه درجزین یکی از مناطق بسیار قدیمی، ارزشمند و تاثیرگذار از دیرباز بوده و یکی از آرزوهای چهل ساله مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، تبدیل این شهر به شهرستان بوده است.

شاهرخی افزود: باتوجه به موقعیت جغرافیایی، فرهنگی، اجتماعی و پتانسیل های اقتصادی این منطقه از جمله بازار خوب که از محل مراودات اطراف بوده، این ظرفیت در بخش قروه در جزین دیده شد و پیشنهاد آن را به دولت فرستادیم و پس از طی مراحل قانونی این منطقه به شهرستان درگزین ارتقاء یافت.

استاندار ادامه داد: این شهرستان دارای دو بخش مرکزی و شاهنجرین خواهد بود که امروز فرمانداری و بخشداری این شهرستان افتتاح شد.

وی عنوان کرد: از امروز بااین منطقه همانند شهرستان برخورد خواهیم کرد و بودجه این شهرستان را مستقل خواهیم کرد و در برنامه عملیاتی و راهبردی استان سهم این شهرستان را جداگانه تعریف خواهیم کرد و به زودی شاهد اتفاقات جدیدی در این منطقه خواهید بود.

شاهرخی درباره نمایندگی ادارات در این شهرستان گفت: به همه دستگاه ها تاکید داریم که به سرعت خود را اماده حضور در مرکز شهرستان کنند که لازم است شورای شهر و شهرداری مساعدت های لازم را در این باره انجام دهند.

وی تاکید کرد: شهرستان درگزین از امروز از قروه جدا شده و مستقل خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها