استخر سرپوشیده بانوان تویسرکان امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  استخر سرپوشیده بانوان تویسرکان امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان در تویسرکان ، استاندار همدان؛ مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ، فرماندار تویسرکان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در آیین بهره برداری از این طرح گفت : استخر بانوان تویسرکان از امکانات روز و استانداردهای بالایی برخوردار است.

محسن جهانشیر افزود: کلنگ این پروژه در سال 86 به زمین زده شد و برای بهره برداری از این پروژه از محل اعتبارات ملی 55 میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

 

احداث استخر سرپوشیده بانوان تویسرکان در 1062 متر مربع زیربنا

وی افزود : در ساخت و تجهیز این استخر علاوه بر رعایت شرایط استاندارد به تجهیز آن به امکاناتی چون سونا و جکوزی نیز توجه شده است.

محسن جهانشیر تصریح کرد: استخر سرپوشیده بانوان تویسرکان در زمینی به مساحت یک هزار و 62 مربع زیربنا احداث شده است.

وی افزود: این استخر مجهز به موتورخانه، جکوزی ، سونا بخار، سونا خشک ، سرویس بهداشتی، دوش و رختکن و اتاق مدیریت است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با وجود تنگناها و مشکلاتی که برای تامین اعتبار طرح های عمرانی وجود دارد، در حوزه ورزش اقدامات خوبی انجام شده است.

دکتر محمد مهدی مفتح گفت: قطعا با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان تویسرکان شاهد رشد و پیشرفت ورزش به خصوص در زمینه ورزش بانوان  تویسرکان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در طول دو سال اخیر، ورزش استان همدان با بهره برداری از پروژه های مختلف که چند سال رها شده بود، جان دوباره گرفته است .

فرماندار تویسرکان نیز در مراسم افتتاح استخر بانوان تویسرکان گفت: بهره برداری از این پروژه با توجه از آرزوهای دیرینه بانوان تویسرکان بود که جامه عمل بر این خواسته پوشانده شد.

فرماندار تویسرکان در مراسم افتتاح استخر سرپوشیده بانوان تویسرکان افزود: بانوان شهرستان انگیزه زیادی برای فعالیت و نشاط اجتماعی دارند و امیدواریم با افتتاح این پروژه شاهد پیشرفت ورزش بانوان تویسرکان باشیم.