با حکم هیئت رئیسه اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان، طاهره ایزدی دبیر اجرایی اتاق بازرگانی استان همدان شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علی اصغر زبردست، رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان در نشستی با حضور نایب رئیس اول بازرگانی و پرسنل اتاق همدان، طی حکمی از سوی هیئت رئیسه اتاق بازرگانی استان همدان ، طاهره ایزدی را به عنوان دبیر اجرایی اتاق بازرگانی استان همدان معرفی کرد.

در ابتدای این جلسه رئیس اتاق بازرگانی استان همدان ضمن عرض تبریک به مناسبت "اعیاد ماه مبارک شعبانیه" اظهار داشت:  جلسه حاضر جهت معرفی دبیر جدید و  رصدی بر امور و فعالیت های انجام شده اتاق در 4 سال گذشته و برنامه های آینده تشکیل شده است.

زبردست با بیان اینکه پرسنل اتاق در دوره هشتم  توان خود را در برگزاری همایش ها و جلسات اتاق به نحوی مطلبوب  به کار گرفته است، ابراز داشت: رضایت کامل از طرف هیأت نمایندگان و فعالین اقتصادی نسبت به فعالیت ها و برآورد کار در اتاق همدان وجود داشته است.. 

وی تصریح کرد: با نظر موافق اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی همدان ، با توجه به شایستگی، تعهد و استحقاق طاهره ایزدی ، ایشان از جانب هیئت رئیسه به عنوان دبیر اتاق  همدان معرفی می شوند. 

ریاست اتاق بازرگانی استان همدان خاطر نشان کرد: با عنایت به اینکه طاهره ایزدی در 4 ساله‌ی  دوره هشتم در اتاق فعالیت داشته و به تمام شرایط و ضوابط اتاق آگاهی دارد انتظار همکاری و همراهی بیش از پیش پرسنل با دبیر اتاق ، جهت پیشبرد اهداف را خواستاریم.

وی در ادامه ابراز کرد: انتظار مجموعه هیأت نمایندگان و هیأت رئیسه رضایت و ارائه خدمات حداکثری به فعالین اقتصادی اتاق بازرگانی استان همدان است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل ها و میزان بالای فعالیت های اقتصادی در استان، افزایش اعضای اتاق و اعتماد بیش از پیش این قشر به پارلمان بخش خصوصی استان مورد انتظار خواهد بود. 

در ادامه جلسه متن حکم دبیر اجرایی اتاق توسط علی اکبر فلاح ، نایب رییس اول اتاق بازرگانی استان همدان قرائت و به طاهره ایزدی ارائه شد. 

فلاح با ابراز خرسندی از انتخاب شایسته دبیر اتاق بیان کرد: اتاق بازرگانی استان همدان، خانه دوم ما است در این راستا قدردان زحمات، و فضای صمیمی حاکم بر اتاق هستیم .

وی وظیفه اصلی اتاق را خدمت رسانی هدفمند به اعضاء عنوان کرد.

در پایان نیز طاهره ایزدی دبیر اجرایی اتاق بارزگانی استان همدان با تشکر از انتخاب و اعتماد هیأت رئیسه اتاق، اظهار داشت: امید است بتوانیم قدمی مثبت در حل مسائل و مشکلات فعالین اقتصادی برداشته و جلب رضایت این قشر را به خاطر حسن اعتمادشان داشته باشیم.

ایزدی  همچنین خواستار همکاری و انسجام بین پرسنل جهت پیشبرد بهتر اهداف هیأت نمایندگان و فعالین اقتصادی شد.