فرمانده ناحیه مقاومت سپاه همدان در همایش پیاده روی نسل ظهور از نشاط اجتماعی به عنوان یکی از دستاوردهای این همایش یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علی بقایی ،  فرمانده ناحیه مقاومت سپاه همدان    ظهر یکشنبه در جمع بانوان حاضر در پیاده روی نسل ظهور بااشاره به مقدمات برگزاری این پیاده روی ۵۰ هزار نفری، بیان کرد: اگر همدلی ادارات کل استان نبود این راهپیمایی برگزار نمی شد که این نشان از وحدت، تعاون و همدلی مسئولان در استان ما است. 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه همدان ادامه داد: در اخرین روزهای سال گذشته تمام کارهای برگزاری این مراسم را با وحدت و همدلی دنبال کردیم و امروز با موفقیت کامل به ثمر رساندیم.
 وی عنوان کرد: مردم استان همدان در اولین ساعات وقوع سیل در کشور کمک های خود را روانه شهرهای سیل زده کردند که اگر تلاش های مردم ما نبود نمی توانستیم معین شهر گمیشان شویم همچنین در هنگام بارش در همدان با وحدت و همدلی بحران را با موفقیت پشت سر گذاشتیم.
 بقایی بااشاره به شعار سال تاکید کرد: همانگونه که مردم ما از کالای ایرانی حمایت می کنند، شعار سال را به منصه ظهور بگذارند.
وی در مراسم  پیاده روی نسل ظهور با بیان اینکه نشاط اجتماعی یکی از دستاوردهای اصلی این همایش بود، تصریح کرد: به ورزش های همگانی اهمیت دهید و پایگاه های بسیج را به عنوان یک مکان مطمئن برای فعالیت های اجتماعی برای فرزندان خود انتخاب کنید.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه همدان در پایان تصریح کرد: داره تربیت بدنی، ورزش همگانی، فرمانداری، تبلیغات اسلامی، شهرداری، صدا و سیما، اداره ارشاد، شورای شهر، بنیاد حفظ اثار، مخابرات، بنیاد شهید مدنی، هلال احمر، نیروانتظامی، بسیج ادارت، اوقاف و بنیاد مهدویت و دو شرکت خصوصی فروشگاه ابشار انلاین و ثامن پرواز در برگزاری پیاده روی نسل ظهور همکاری کردند.