امام جمعه همدان در خطبه های عبادی سیاسی امروز نماز جمعه ضمن اشاره به کمک‌های ارزشمند مردم طی این مدت، خواستار قطع نشدن کمک های مردمی به مناطق سیل‌زده شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی ،  امام جمعه همدان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه همدان  ضمن قدردانی از مردم در خصوص امدادرسانی مناطق سیل‌زده اظهار داشت:  بودجه و توان دولت برای آبادی و ساختن شهر و روستاهای آسیب دیده محدود بوده و شایسته است کمک های مردمی قطع نشود. 
امام جمعه همدان روز ارتش را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: ارتش روحیه خدمتگذاری و مردمی بودن خود را در گرفتاری ها و خسارات سیل اخیر دوباره ثابت کرد و نشان داد این نیروی مخلص برای نجات جان مردم در هر شرایطی آماده جانفشانی است.
وی با اشاره به اعیاد شعبانیه خواستار توجه ویژه مردم دارالمومنین و برگزاری جشن های باشکوه این ایام و نمود اجتماعی بیشتر و بهتر این اعیاد اسلامی شد. 
حجت الاسلام شعبانی بیانیه گام دوم انقلاب را زمینه ساز حضور امام زمان (عج) دانست و گفت: جوانان در این راستا نقش ویژه ای دارند و لازمه اینکار تربیت شدن این قشر در مکتب اسلام است. 
وی ضمن قدردانی از تمام کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده در پایان پایداری انقلاب اسلامی و فراهم نمودن زمینه ظهور حضرت ولی عصر (عج) را به داشتن جوانان شاداب، پویا و با انگیزه در کشور منوط دانست.