معاون سیاسی وامنیتی استانداری همدان در گفتگوی اختصاصی با موج ضمن ضمن محکوم شمردن اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، از ایستادگی ایران در کنار سپاه در تمامی شرایط یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان،  معاون سیاسی وامنیتی استانداری همدان در گفتگوی اختصاصی با موج،  ضمن محکوم شمردن اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، با اشاره به فرمایش بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران که اگر اگرسپاه نبود کشور هم نبود، اظهار داشت:

نقشه شوم دولت‌مردان آمریکا با اظهارات بی‌پایه واساس رئیس‌جمهور و وزیر امورخارجه این کشور  برعلیه جان برکفان سپاه پاسداران نشانه حقانیت سپاه وخوی ددمنشی استکبارجهانی ؛ صهیونیسم آدم‌کش و ومنافقین است.

مصطفی آزادبخت افزود: آن‌ها باید بدانند همه ایران در کنار سپاه خواهد بود و خواهد ماند.

وی در ادامه عنوان کرد: این اقدام آمریکا که برخلاف کنوانسیون‌های بین‌المللی است و باعث خواهد شد افکار عمومیجهان بیش از گذشته ؛ ماهیت پلید آمریکا را بشناسد و حقانیت ایران بیش از پیش نمایان شود .

معاون سیاسی وامنیتی استانداری همدان در پایان تصریح کرد: ایران اسلامی، کشور تاثیر گذار و دارای صلابت در منطقه است و همواره بر امنیت و آرامش در منطقه تاکید داشته است و این سیاست راهبردی را بدون اعتنا به سیاست‌های خصمانه آمریکا ادامه خواهد داد.