فرماندار نهاوند گفت: نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند از اقدامات نویی است که برابر آنچه رصد شده در استان همدان کم‌نظیر است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، فرماندار نهاوند در بازدید از نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند گفت: نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند از اقدامات نویی است که برابر آنچه رصد شده در استان همدان کم‌نظیر است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه متشکل از ۲۰ غرفه عرضه محصولات تولیدی است، گفت: غرفه‌های صنایع‌دستی، تولیدات دامی و کشاورزی، سوغات نهاوند به همراه نمایش آنچه درگذشته در شهرستان مرسوم بوده در این نمایشگاه فعال است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نهاوند نیز بابیان اینکه نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند روزانه میزبان بیش از یک هزار مسافر است، گفت: نمایشگاه گردشگری و دستاوردهای بومی و محلی شهرستان نهاوند تا پایان تعطیلات نوروزی میزبان گردشگران است.

محسن جانجان افزود: نوروز امسال در شهرستان نهاوند ۸ نوروزگاه با اجرای بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی، بومی و محلی و باهدف ایجاد شورونشاط عمومی برگزار شد که میزبان بسیاری از مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور بود.