موج

حجت الاسلام شعبانی:

امام جمعه همدان گفت: با همدلی و تعامل خوبی که در استان وجود دارد می توانیم در بهبودی مسایل اقتصادی روند روبه رشدی داشته باشیم و باحمایت همه جانبه از تولیدات داخلی در این حوزه رونق به وجود آوریم..

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت الاسلام «حبیب‌ الله شعبانی ‌موثقی» در بازدید از ستاد اسکان مسافران نوروزی همدان با تبریک ایام نوروز گفت: مشکل اصلی کشور مسایل اقتصادی است، توجه جدی به تولید، اشتغال و معیشت مردم اصلی ترین دغدغه ها است که برای حل آن باید اهتمام ویژه شود.

تحقق اقتصاد مقاومتی 


امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه همه ارگان ها و نهادهای حاکمیتی باید در رونق اقتصادی پرتلاش، هماهنگ و هدفمند باشند، افزود: با اتحاد و همدلی و توجه به ظرفیت های داخلی می توان ضمن رونق تولید، اقتصاد مقاومتی را محقق ساخت.
وی حمایت همه جانبه از تولیدات داخلی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با همدلی و تعامل خوبی که در استان وجود دارد می توانیم در بهبودی مسایل اقتصادی روند روبه رشدی داشته باشیم.
حجت الاسلام شعبانی ضمن ارزیابی ستاد تسهیلات و اسکان نوروزی همدان یادآور شد: خوشبختانه به جنبه‌های مختلف فرهنگی، گردشگری و اقتصادی در این ستاد توجه شده و جای تقدیر و تشکر دارد.
وی اضافه کرد: برپایی غرفه شهدا اقدامی ارزنده و شایسته در ستاد اسکان مسافران نوروزی بود و نشان می دهد همه ما در برخورداری از رفاه و آرامش مدیون رشادت ها و جانفشانی شهدا هستیم.
ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی همدان با فعالیت بیش از 20 نیروی انسانی در مجتمع فرهنگی عین القضات همدانی دایر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها