مالمیر:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: همدان یک هزار و 800 اثر تاریخی و طبیعی دارد که حدود یک هزار اثر تاریخی آن ثبت ملی شده است و سالانه پذیرای حجم زیادی از گردشگران خارجی و داخلی است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علی مالمیر روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همدان یک هزار و 800 اثر تاریخی و طبیعی دارد که حدود یک هزار اثر تاریخی آن ثبت ملی شده است و سالانه پذیرای حجم زیادی از گردشگران خارجی و داخلی است.

خاطره سفر به همدان برای گردشگران ماندگار می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی  و گردشگری استان همدان گفت: مکان های تاریخی و گردشگری استان همدان برای بازدید و استفاده مسافران نوروزی مهیا است و کیفیت خدمات در سطح رضایت آنان قرار دارد و  و خاطره سفر به این استان برای گردشگران ماندگار می‌شود.
علی مالمیر با تاکید بر رویکرد مسئولان اجرایی استان همدان در افزایش زمان اقامت مسافران نوروزی در استان بیان کرد: تمامی مراکز اقامتی با امکانات و کیفیت لازم در خدمت مسافران هستند.
وی ضمن قدردانی از نیروی انتظامی، اورژانس، سازمان صنعت، معدن و تجارت، جمعیت هلال احمر، پلیس راهور، راهنمایی و رانندگی و سایر دستگاه های مرتبط ابراز امیدواری کرد که امسال در همدان همانند گذشته امنیت و ایمنی مهمانان و گردشگران فراهم باشد.
دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی همدان همچنین از استقرار چادرهای نماز، عوامل اورژانس و جمعیت هلال احمر در ایستگاه های استقبال از مسافران نوروزی در ورودی شهرهای استان خبر داد.
مالمیر یادآور شد: برای استراحت موقت رانندگان کمپ هایی در نزدیکی شهرها و همچنین کیوسک های اطلاع رسانی و راهنمای گردشگری در ورودی شهرها راه اندازی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها