معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: زنان در پیروزی، تثبیت و استمرار انقلاب نقش جدی داشته اند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی آزادبخت گفت: زنان در پیروزی، تثبیت و استمرار انقلاب نقش جدی داشته اند. معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بابیان اینکه خانم ها در انجام رسالت خود در جامعه جدی تر هستند، عنوان کرد: استاندار همدان به قشر بانوان توجه ویژه ای دارد.

وی با بیان اینکه برای اجرای خوب برنامه ها می توان از مشارکت بانوان بهره برد، گفت: زنان علاوه بر رسالت اجتماعی و اشتغال، بر اساس فرموده حضرت فاطمه(س) در تبیین جهاد سه وظیفه مهم و اساسی شوهر داری، فرزندداری و خانه داری را برعهده دارند.

آزادبخت به نقش زنان در دفاع مقدس اشاره کرد و با بیان اینکه حضور زنان در پشت جبهه و کمک به پیروی برنامه ها انکارناپذیر است؛ گفت: در زمان جنگ مادران، همسران و خواهران رزمنده ها را بدرقه می کردند و اعتقادم این است که ایثار و فداکاری شهید جایگاه رفیعی دارد اما بالاتر از آن ایثار و فداکاری همسر و مادری است که عزیز خود را به جبهه اعزام می کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بابیان اینکه در دوران توسعه، زنان در جامعه و منزل رسالت سنگینی دارند، گفت: در این دوران نقش زنان کلیدی و حساس است زیرا زنان رکن اصلی خانواده هستند.

وی با یادآوری اینکه کانون خانواده با اخلاق خوب زنان گرم می شود، گفت: زنان می توانند نقشی ایفا کنند که افراد خانواده با هم در راحتی و آرامش باشند.

در پایان این مراسم از بانوان شاغل در استانداری همدان قدردانی شد.