استاندار همدان گفت: زیباسازی پارک ها وفضاهای عمومی شهرها حتما مورد توجه قرار گیرد و رسانه های استان درجهت معرفی زیبایی های شهر همدان کمک کنند تا همدان زیبا بیشترمعرفی شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، استاندارهمدان در جلسه ستاداجرایی خدمات سفراستان همدان بر خدمت‌رسانی مطلوب به مسافرین و گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی تأکید کرد و گفت:همدان با توجه به داشتن سابقه فرهنگی و تاریخی و داشتن آثار باستانی و آب هوای مناسب هرساله میزبان تعداد زیادی از مسافرین در ایام مختلف سال است که باید همه دستگاه ها آمادگی لازم را برای استقبال و پذیرایی از میهمانان داشته باشند.

وی افزود: زیباسازی پارک ها وفضاهای عمومی شهرها حتما مورد توجه  قرار گیرد و رسانه های استان درجهت معرفی زیبایی های شهر همدان کمک کنند تا همدان زیبا بیشترمعرفی شود.

استاندار همدان ابراز کرد: تبلیعات سال قبل همدان  باعث افزایش آمار گردشگران شد وباید این موضوع ادامه پیداکند و خانه های مسافر درهمدان باید ساماندهی شود

شاهرخی بیان کرد: ارتقا فرهنگ میهمان نوازی در اولویت دستگاهای فرهنگی قرار گیرد و پلیس در برخورد با گردشگران اخلاق مدارانه برخورد کند تا مسافرین از سفر به همدان خاطره خوش داشته باشند و از ظرفیت همه مردم بالاخص سازمان های مردم نهاد به خوبی استفاده شود و نظارت بر بازار در ایام نوروز باید تشدید شود تا باعث رضایت مندی  مسافران شود.