در بیاینه حزب ندای ایرانیان همدان صورت گرفت: حزب ندای ایرانیان ضمن عرض تسلیت به خانواده معظم شهدای این حادثه تروریستی و مردم شریف سیستان و بلوچستان ،همدردی و همبستگی خود را با خانواده بزرگ و رشید نیروهای مسلح و حافظان امنیت ایران اعلام می دارد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حزب ندای ایرانیان همدان در محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان بیانیه ای با این مضمون صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر تلخ ترور ناجوانمردانه جمعی از شریفترین فرزندان و مدافعان امنیت مرزهای ایران در سیستان و بلوچستان که پس از ماه ها ماموریت دشوار در حال بازگشت به سوی خانواده های چشم انتظار خود بودند، ملت بزرگ ایران را داغدار کرد.

همزمانی این ترور با نمایش مضحکی که این روزها با همراهی گروه های تروریست و دولت های حامی تروریسم در ورشو به بهانه امنیت خاورمیانه برگزار می شود، مایه تاسف عمیق تر است. 

حزب ندای ایرانیان ضمن عرض تسلیت به خانواده معظم شهدای این حادثه تروریستی و مردم شریف سیستان و بلوچستان ،همدردی و همبستگی خود را با خانواده بزرگ و رشید نیروهای مسلح و حافظان امنیت ایران اعلام می دارد.

دیر نیست روزی که با همبستگی و رشادت فرزندان ایران و ریشه کن شدن ترور در سیستان و بلوچستان، این کهن دیار در سایه امنیت پایدار، جایگاه شایسته نام و پیشینه پرافتخارش را در توسعه و آبادانی ایران عزیز داشته باشد. 

حزب ندای ایرانیان، 24 بهمن 1397