در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ صورت گرفت: اساتید، دانشجویان، مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در کنار دیگر مردم ولایتمدار استان همدان امروز آمدند تا بگویند هیچ‌گاه نخواهیم گذاشت خون پاک شهدای انقلاب، دفاع مقدس، ۱۷ هزار شهید ترور و مدافعان حرم پایمال شود و آمدند تا حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، امروز همه آمده بودند تا با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بگویند هیچ‌گاه مشکلات و حواشی ایجادشده توسط دشمنان داخلی و خارجی باعث نمی‌شود ذره‌ای از آرمان های امام خمینی(ره) و شهدای گران‌قدر ایران اسلامی دور شویم.

بهمن همدان

امروز سردی هوا و بارش برف و باران در برخی نقاط استان همدان همچون لالجین و نهاوند دوچندان بود اما مردم بار دیگر و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمدند.

22 بهمن

آمدند تا وجب به وجب خیابان‌ها مملو از جمعیت باشد و فضایی خالی نماند تا دستاویزی برای رسانه‌های معاند داخلی و خارجی و گرگان زالوصفتی که ایران اسلامی را قبل از انقلاب چپاول کردند ایجاد نشود.

22 بهمن همدان

در  راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷  اساتید، دانشجویان، مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در کنار دیگر مردم ولایتمدار استان همدان امروز آمدند تا بگویند هیچ‌گاه نخواهیم گذاشت خون پاک شهدای انقلاب، دفاع مقدس، ۱۷ هزار شهید ترور و مدافعان حرم پایمال شود و آمدند تا حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.