موج

نماینده مردم تویسرکان:

نماینده مردم تویسرکان گفت: در بسیاری از شاخص‌ها شهرستان تویسرکان رو به رشد و پیشرفت است و با وجود کمبودها، تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی در شهرستان پروژه‌ها در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مفتح با بیان اینکه حکومت طاغوت متکی به آمریکا و کشورهای خارجی بود افزود: نظام جمهوری اسلامی با اتکا به مردم خدمات‌رسانی را آغاز کرد و امروز در عرصه‌های مختلف در دنیا و منطقه حرف برای گفتن دارد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: الحمدالله بعد از پیروزی انقلاب با عنایت خداوند و همت مردم عزیز و رهبری‌های داهیانه رهبرمعظم انقلاب، دولت با وجود مشکلات مالی توجه ویژه‌ای به روستا و مناطق محروم دارد.

وی با تاکید بر اینکه با همه مشکلات بودجه پروژه‌هایی در سطح کشور و به تبع آن در شهرستان در حال انجام است، پروژه مسیر باباکمال تا تویسرکان را بسیار مهم دانست و افزود: مبلغ 500 میلیون تومان برای این پروژه تعریف شده است.

مفتح با اشاره به اینکه در بسیاری از شاخص‌ها شهرستان تویسرکان رو به رشد و پیشرفت است بیان کرد: امیدواریم هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی این پروژه آغاز شود این مسیر سبب وصل تویسرکان به ایستگاه قطار می‌شود و زمینه‌ساز رشد فراوان این منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با وجود کمبودها، تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی در شهرستان پروژه‌ها در حال اجراست بیان کرد: کارهای اساسی بودجه زیادی نیاز دارد اما وجود پیگیری‌های صورت گرفته اعتبار راه روستای باقرآباد امروز شاهد افتتاح این مسیر هستیم.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای این پروژه تصادفات بسیار کم شده و رونق در منطقه را به دنبال خواهد داشت انشاءالله شاهد جبران عقب‌ماندگی‌های تویسرکان باشیم.

فرماندار تویسرکان نیز با اشاره به اینکه مسیر روستای باباکمال تا تویسرکان پروژه اساسی مهم برای ایستگاه قطار باباکمال است اظهار کرد: طی دو سال گذشته همراه با نماینده تویسرکان در خانه ملت این پروژه را پیگیر بودیم و 500 میلیون تومان برای طرح گذاشتیم.

حبیب مومیوند با اشاره به اینکه برای بهسازی روستا دارانی سفلی 550 میلیون تومان اعتبار گذاشتیم که با کمک‌های مردمی انجام شد افزود: شهرستان تویسرکان 63 روستا بهسازی شده است.

وی با اشاره به کلنگ‌زنی 9 پروژه در تویسرکان به مناسبت دهه فجر امسال گفت: دهه مبارک فجر در شهرستان 86 طرح با اعتبار 189 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

فرماندار تویسرکان تاکید کرد: جوانان را ایجاد برای کارگاه‌های کوچک با دریافت تسیلات ارزان قیمت در راستای اشتغالزایی تشویق کنید.

وی با تاکید بر مقاوم‌سازی مساکن روستایی با کمک تسهیلات قرض‌الحسنه تاکید کرد: همه باید برای ترغیب مردم به منظور مقاوم‌سازی مساکن روستایی تلاش کنیم زیرا در صورت بروز بحرانی نظیر زلزله خسارت‌های جبران‌ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها