هادی سلگی گفت: برگزاری جشن‌های انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر با همکاری و مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان در مدارس اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، هادی سلگی از نواختن زنگ انقلاب در روز 13 بهمن ماه در مدارس شهرستان ملایر خبر داد و گفت: برگزاری جشن‌های انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر با همکاری و مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان در مدارس اجرا خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش ملایر با اشاره به برگزاری گفتمان‌های انقلاب اسلامی در مدارس شهرستان با حضور راویان انقلابی اسلامی و فرهنگیان افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب به نسل امروز مهمترین هدف برگزاری این گفتمان‌هاست.

وی برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب با حضور همکاران و دانش‌آموزاشن، دیدار با خانواده‌های شهدا، برگزاری یادواره شهدا و غبارروبی گلزار مطهر شهدا را از دیگر برنامه‌های آموزش و پرورش ملایر در ایام دهه فجر برشمرد.

سلگی از برگزاری مسابقات ورزشی، هنری و علمی در مدارس شهرستان خبر داد و تصریح کرد: بازدید از مراکز صنعتی شهرستان با هدف آشنایی دانش‌آموزان ملایر با دستاوردهای انقلاب  در این حوزه از دیگر برنامه‌هاست.

 وی از حضور  فرهنگیان و دانش‌آموزان ملایری در کنار سایر اقشار در  راهپیمایی 22 بهمن ماه و شرکت در نماز جمعه  خبر داد و گفت: سرود 1357 نفری دانش‌آموزان ملایبر در راهپیمایی 22 بهمن نیز اجرا خواهد شد.

مدیر آموزش و پروش ملایر به اعزام 167 دانش‌آموز پسر دبیرستانی ملایر به مناطق عملیاتی جنوب اشاره کرد و گفت: اولین گروه از دانش‌آموزان پسر دبیرستان و هنرستان‌های ملایر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: این دانش‌آموزان با چهار اتوبوس همراه همکاران فرهنگی و روایان دوران دفاع مقدس به مدت سه روز از مناطق عملیاتی رزمندگان اسلام در جنوب کشور بازدید خواهند کرد.