معصومه پیردهقان گفت: نشست هماهنگی المپیاد استعدادهای برتر بانوان منطقه ۶ کشور با حضور استان های کرمانشاه، همدان، کردستان و ایلام برگزار شد ومقرر شد مسابقات دوومیدانی و جودو به میزبانی همدان و مسابقات فوتسال و تکواندو در کرمانشاه برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، معصومه پیردهقان گفت: نشست هماهنگی المپیاد استعدادهای برتر بانوان منطقه ۶ کشور با حضور استان های کرمانشاه، همدان، کردستان و ایلام برگزار شد ومقرر شد مسابقات دوومیدانی و جودو به میزبانی همدان و مسابقات فوتسال و تکواندو در کرمانشاه برگزار شود.

رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: همچنین مسابقات وزنه برداری و تنیس روی میز در کردستان و مسابقات فوتبال و کاراته در ایلام برگزار می شود.

وی افزود: این رقابتها طی روزهای دوم و سوم اسفندماه در ۴ استان غربی کشور برگزار می شود و نفرات برتر مسابقات به المپیاد کشوری که سال ۹۸ برگزار می شود اعزام خواهند شد.

معصومه پیردهقان افزود: این المپیاد با هدف جذب، کشف و پرورش استعدادهای ورزشی، بهره مندی حداکثری از ظرفیت های استان ها و تقویت تیم های ملی برای حضوری قدرتمند در المپیک ۲۰۲۲ جوانان برگزار می شود.