دیدار پاس همدان با استقلال رامشیر با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم فوتبال پاس همدان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، پاسی‌ها با توجه به شکست تلخ هفته گذشته در همدان برابر شهرداری بندرعباس در این بازی برای جبران این شکست و بازگشت به جمع مدعیان وارد میدان مسابقه شدند تا برابر میزبان خود استقلال رامشیر با دست پر از میدان مسابقه خارج شوند.

با آغاز این بازی و در دقیقه ۱۱ مهدی نصیری دفاع تیم فوتبال پاس همدان با خطایی که انجام داد از بازی اخراج شد تا پاسی‌ها نزدیک به ۸۰ دقیقه را ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهند و این موضوع کار را برای بازیکنان و مربیان پاس سخت کرد.

نیمه اول دو تیم با نتیجه صفر بر صفر به رختکن رفتند. با آغاز نیمه دوم تیم فوتبال پاس همدان حملات زیادی بر روی دروازه حریف انجام داد تا اینکه در دقیقه ۶۰ بهزاد سلطانی موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی قفل دروازه میزبان را بشکند و بازی به سود پاس دنبال شود.

۱۰ دقیقه از این گل نگذشته بود که در دقیقه ۷۰ نیز مرتضی حسین زاده گل دوم را برای پاسی‌ها به ثمر رساند تا خیال این تیم برای پیروزی کمی راحت‌تر شود.

اما در دقیقه ۷۷ سید علا خلف زاده یکی از دو گل را پاسخ داد همچنین در دقایق پایانی و در وقت‌های تلف‌شده استقلالی‌ها می‌توانستند از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشانند که این پنالتی برای رامشیری ها با واکنش خوب صادق نادرپور دروازه بان خوب پاس همدان از دست رفت.

در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم فوتبال پاس همدان به پایان رسید و این تیم با کسب ۳ امتیاز شیرین بیرون از خانه ۲۴ امتیازی شد و بار دیگر به رده دوم جدول رده‌بندی گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور بازگشت.

در حال حاضر تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان با ۲۶ امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد.