موج

فرماندار اسدآباد:

حمیدوند گفت: باید مشکلات و اختلاف با یکدیگر را کنار گذاشته و با جذب اعتبارات گام هایی موثر در توسعه شهرستان برداشت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حمیدوند با اشاره به دستگاه‌ها ی دارای اختلاف در اسدآباد گفت: باید مشکلات و اختلاف با یکدیگر را کنار بگذارند، در غیر این صورت فرمانداری ابزار اجرایی برای برخورد با دست هایی که در برخی از دستگاه‌های اداری شهرستان مانع ایجاد می‌کنند را دارد. راحت ترین ابزار برخورد با این افراد قطع کردن اعتبارات سال آینده آنان است.

حمیدوند با اشاره به وجود دو منطقه محروم کلیایی و چهاردولی در اسدآباد ابراز کرد:برخی از استان‌ها و شهرستان‌ها در لیست مناطق محروم کشور قرار دارند که این امر موجب شده هر ساله از محل اعتبارات نفت و گاز چندین برابر دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها اعتبارات دریافت کنند.

وی افزود: تجدید نظر کشور در رابطه با شهرستان اسدآباد و قرار گرفتن اسدآباد به عنوان یکی از شهرستان های محروم کشور موجب جذب اعتبارات بیشتری از محل اعتبار نفت و گاز می شود که این امر در توسعه و پیشرفت اسدآباد و تقویت زیرساخت های این شهرستان موثر است.

فرماندار اسدآباد با اشاره به بازدید تخصصی و عمومی هیئت بازرسی شهرستان از ادارات تصریح کرد: باید پیگیری گزارشات این هیئت‌ها ، ادارات کل را به دستگاه‌های اداری شهرستان حساس کرده و موجب توجه و تقویت بیشتر دستگاه‌های اداری شهرستان توسط ادارات کل شود و برای بحث اداری ،پرسنلی و خودرویی شهرستان کم نگذارند چرا که در غیر این صورت دستگاه‌های اداری شهرستان روز به روز ضعیف و کوچکتر تر شده و رو به تحلیل می‌روند.

حمیدوند گفت: وقتی که جلسه‌ای تشکیل و مصوبه ای برای توسعه عمومی شهرستان در جلسات گذاشته می‌شود باید این مصوبه اجرایی شود در غیر این صورت دستگاه‌هایی که در راستای توسعه عمومی شهرستان مانع ایجاد می‌کنند اعتباراتشان برای سال آینده قطع خواهد شد

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها