موج

مدیر توسعه شبکه‌های بهداشتی درمانی استان همدان :

مدیر توسعه شبکه‌های بهداشتی درمانی استان همدان گفت: افراد می توانند با تشکیل پرونده الکترونیکی سلامت و عضویت در سامانه سیب از خدمات مراقبتی رایگان با مراجعه به مرکز جامع سلامت محل زندگی خود خدمات درمانی رایگان دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر توسعه شبکه‌های بهداشتی درمانی استان همدان اظهار داشت: شهروندان پس از تشکیل پرونده الکترونیکی سلامت، می‌توانند به نزدیک ترین مرکز جامع سلامت در محل زندگی خود مراجعه کنند و خدمات مراقبتی رایگان را دریافت کنند.

وی به اهمیت اولین مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت و دریافت بسته‌های مراقبتی اشاره کرد و گفت: یک میلیون و 723 هزار نفر از جمعیت استان همدان پرونده الکترونیکی تشکیل شده و عضو سامانه سیب شده اند و متاسفانه درصدی از جمعیت شهری هنوز هیچ مراجعه ای به این مراکز نداشته اند.

عزیزی مطلق ابراز کرد: مراقبین سلامت در پایگاه های سلامت بسته‌های خدماتی متناسب با سن، جنس و شرایط جسمی افراد را اختیارشان قرار می‌دهند.

وی در خصوص تعداد دفعات مراجعه به این مراکز سلامت، اظهار داشت: تعداد مراجعات هرفرد بستگی به شرایط سنی و جسمانی او دارد. مثلا مادران باردار و گروه بیماران جزو افرادی هستند که نیاز به مراجعه بیشتری نسبت به سایر مردم دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها