موج
کدخبر : ۳۶۸۷۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368700

با حضور وزیر راه و شهرسازی در هرمزگان؛

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمرانی در بندرلنگه و در سفر وزیر راه و شهرسازی به این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آرش رضایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان به تشریح جزییات سفر امروز محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به این استان پرداخت و گفت: در سفر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان بندرلنگه درمجموع چهار پروژه با اعتبار 473 میلیارد تومان آغاز یا افتتاح شد.

وی افزود: در این سفر، ۳۳.۵ کیلومتر از پروژه کریدور بزرگ‌راهی نوار ساحلی جنوب کشور و ۱۶.۵ کیلومتر از پروژه‌های بزرگ‌راهی راه و شهرسازی استان هرمزگان با اعتبار 310 میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و عملیات اجرایی کمربندی شهرستان بندرلنگه نیز به طول 15 کیلومتر با اعتبار 85 میلیارد تومان آغاز شد.

رضایی ادامه داد: بهره‌برداری از استخر سرپوشیده بندرلنگه به وسعت یک هزار و 925 مترمربع و اعتبار نزدیک به 6 میلیارد تومان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان تصریح کرد: همچنین با حضور وزیر راه و شهرسازی، فاز اول طرح مسکن ملی شهرستان بندرلنگه در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع و با اعتبار بالغ‌بر 72 میلیارد تومان توسط اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در راستای کمک به تأمین مسکن، در قالب احداث 160 واحد مسکونی در این شهرستان آغاز شد.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به استان هرمزگان، ضمن بازدید از محورهای ارتباطی بستک و بخش جناح، از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها