موج
کدخبر : ۳۵۹۷۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359777

برای تجهیز کارگاه؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان، از کمک 500 میلیون ریالی این شرکت برای تجهیز کارگاه یک زن سرپرست خانوار روستای گوین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امین قصمی در حاشیه بازدید از پروژه های آبرسانی شهرستان خمیر، با حضور در منزل یک بانوی سرپرست خانوار که در حرفه تعمیر ماشین آلات سبک مشغول است، برای تجهیز و توسعه کارگاه این بانو مبلغ 500 میلیون ریال کمک کرد.

وی با بیان اینکه ویدئوی فعالیت این خانم در شبکه های مجازی خبرساز شده است، افزود: این سرکشی با حضور فرماندار خمیر در پی تاکید استاندار هرمزگان بر رسیدگی و کمک به فعالیت این خانم صورت گرفت.

قصمی تصریح کرد، خانواده شرکت آب و فاضلاب هرمزگان متشکل از کارکنان و پیمانکاران همواره در امور خیرخواهانه نقش پررنگی داشته اند که این کمک نیز در همین راستا صورت گرفت.

به گفته وی، خانواده شرکت آب و فاضلاب هرمزگان تاکنون در انجام امور خیرخواهانه پیش قدم بوده و در ادوار گذشته با کمک های مالی که در قالب سفره های خیریه و کمک های نقدی انجام شده بانی آزادی زنان سرپرست خانوار و زندانیان جرایم مالی شده اند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان همچنین در بازدید از شهرک جیحون بخش مرکزی خمیر از اهدای بسته های معیشتی به ساکنان این روستا خبر داد و گفت: در راستای کمک به خانواده های نیازمند، تعدادی از بسته های معیشتی بین خانوارهای شهرک جیحون از سوی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان توزیع می شود.

گفتنی است، در بازدید امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از دو روستای گوین و شهرک جیحون دستورات ویژه ای برای اجرای طرح های  آبرسانی صادر که با تکمیل آن، ساکنان روستاهای مذکور از آب شرب بهره مند خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها