موج
کدخبر : ۳۴۳۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343507

احسان کامرانی خبرداد؛

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از راه‌اندازی دو پردیس دانشگاهی در بخش‌های سندرک و توکهور هشتبندی شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احسان کامرانی در دیدار با فرماندار ویژه میناب با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرد: دو پردیس دانشگاهی زیرنظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب در بخش‌های سندرک و توکهور هشتبندی راه‌اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم فرصتی است که خداوند در اختیار ما گذاشته و باید از این فرصت به ‌خوبی استفاده کنیم، اظهار کرد: امیدواریم با راه‌اندازی پردیس دانشگاهی در مناطق کم ‌برخوردار بتوانیم کمک کنیم که مردم از مزایا و ظرفیت‌های دانشگاهی بهره‌مند شوند.

کامرانی نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه علمی و فرهنگی بی‌بدلیل دانست و افزود: با ایجاد پردیس دانشگاهی در این مناطق شاهد حل مشکلات منطقه و توسعه حوزه‌های کشاورزی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهیم شد.

وی با بیان اینکه توسعه پردیس‌های دانشگاهی براساس ظرفیت‌های منطقه است، ادامه داد: سعی داریم رشته‌های مورد تقاضا و کاربردی راه‌اندازی کنیم تا جوانان منطقه از این فرصت به‌خوبی بهره‌مند شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان در پایان عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی مردمی برای مردم و هدف آن خدمت به مردم است و باید در حد توان به مردم این نظام و انقلاب خدمت‌رسانی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها