موج
کدخبر : ۳۳۹۲۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339268

سرهنگ سید غلامرضا حسینی خبرداد؛

سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان گفت: گلیس گارسیان موفق به دستگیری سارقان اماکن مذهبی و دولتی پارسیان شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ سید غلامرضا حسینی سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان، گفت : مأموران پلیس آگاهی  پارسیان در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن مذهبی و دولتی و متواری شدن سارقان ،موضوع شناسایی ودستگیری سارق یا سارقین را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : مأموران با اشرافیت اطلاعاتی ،بهره گیری از شیوه های پلیسی و گشت زنی های مستمر و هدفمند مخفیگاه سارقان سابقه دار را دریکی از مناطق حاشیه ای این شهرستان شناساییو با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت : متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی و تخصصی به جرم ارتکابی خود و 7 فقره سرقت از اماکن مذهبی و دولتی اعتراف کرده و سرقت کولرهای گازی اماکن مذهبی و دولتی با همدستی دو نفر دیگر اهل و ساکن شهرستان لامرد و انتقال آنها به شهرستان های عسلویه و لامرد معترف شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده به مراجع قضائی ، با هدف پیشگیری از وقوع سرقت از عموم شهروندان خواست ضمن توجه جدی به حفظ و نگهداری اموال ، منازل و محل کسب خود ، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک در اسرع وقت از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیس 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها