موج
کدخبر : ۳۲۱۹۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321903

فریدون همتی تاکید کرد؛

استاندار هرمزگان، گفت: آموزش عمومی برای رعایت اصول بهداشتی در راستای مقابله با کرونا باید جدی گرفته و به صورت گسترده ترویج شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان، با بیان اینکه با هشدارهای اعلام شده و اقدامات صورت گرفته و همچنین عدم ارائه خدمات به گردشگران در استان، میزان ورود مسافر به هرمزگان به شکل چشمگیری کاهش یافته است، افزود: از مردم می‌خواهیم تا به طور جدی از ترددها و سفرهای غیر ضروری درون و برون استانی و همچنین تردد غیرضروری در درون شهرها خودداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم به توصیه‌های بهداشتی توجه و از تردد و مسافرت غیرضروری به طور جدی خودداری کنند، افزود: یکی از موارد مهم در راستای فرهنگ پیشگیری از این بیماری، خودداری از رفت و آمد ها و مسافرت های غیرضروری چه در درون شهرها و استان و چه برون شهری و برون استانی است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تامین نیازها و تجهیزات درمانی بخشی از کار در مقابله با بیماری کرونا محسوب می‌شود که در حال انجام است، اظهار داشت: فرهنگ عمومی مقابله با بیماری کرونا از جمله مهمترین موارد برای پیشگیری و کاهش این بیماری است که لازم است مردم به طور جدی به توصیه و هشدارها برای مقابله با این بیماری توجه کرده و با کمک یکدیگر به سمت شکست آن گام برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها