موج
کدخبر : ۳۲۰۳۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320347

مجتبی قهرمانی خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز هرمزگان خبر از ورود دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به موضوع استاندارد سازی محیط و مبلمان شهری داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت : در پی تأکیدات رئیس کل دادگستری استان به منظور توجه ویژه به احقاق حقوق عامه ، دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس به موضوع استاندارد سازی محیط و مبلمان شهری ورود کرده است.  

وی اعلام کرد: در این راستا دستور تخریب بقایای ساختمانی فرسوده در مرکز شهر بندرعباس حدفاصل میدان ابوذر و 17 شهریور صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس تصریح کرد: علاوه بر تخریب بقایای این ساختمان متروکه ، دستورات ویژه ای به منظور زیباسازی چهره شهر به دستگاه های مسئول صادر شد.

قهرمانی خاطرنشان کرد: ساختمان تخریب شده متعلق به یکی از دستگاه های دولتی است که به حال خود رها شده بود و علاوه بر مخاطرات ایمنی به محلی برای تجمع معتادان متجاهر تبدیل شده بود که مشکلات امنیتی را برای اهالی در پی داشت.

 وی یادآور شد : در پی دادخواهی اهالی و کسبه محل با ورود به موقع دستگاه قضایی بقایای این ساختمان متروکه تخریب شد و گام مهمی در جهت ارتقای شاخص امنیت در مرکز شهر بندرعباس برداشته شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها