موج

به مناسبت هفته بسیج؛

در نخستین روز از هفته بسیج، گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در نخستین روز از هفته بسیج، گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس فعالیت خود را آغاز کرد.

سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، در مراسم افتتاح و راه اندازی این گروه تلویزیونی گفت: اکنون اقدامات ارزشمند عمرانی، فرهنگی، سازندگی و محرومیت زدایی فراوانی در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رده‌های آن در هرمزگان اجرا می‌شود.

سردار اباذر سالاری افزود: این گروه تلویزیونی فرصتی را فراهم می‌آورد که از این طریق بتوان اقدامات و فعالیت‌های سپاه پاسداران استان را در بخش‌های مختلف بهتر و بیشتر برای مردم بازگو و اطلاع رسانی کرد.

مهران جلائی مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس نیز در این مراسم گفت: این مرکز در همه ساختار‌های برنامه سازی خود به موضوع فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه بسیجی توجه ویژه‌ای دارد و برای آن برنامه ریزی کرده است.

مهران جلائی افزود: با افتتاح گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد (ع) استان در صداوسیمای مرکز خلیج فارس از این پس کار‌های ویژه و فاخری در این زمینه تولید می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها