موج

امیر یگانه خبر داد؛

مدیر عامل شرکت مخابرات استان هرمزگان، گفت: اکنون اینترنت مشترکان تجاری، خدماتی و آژانس‌ها بصورت ۱۰۰ درصد در دسترس است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امیر یگانه مدیر عامل شرکت مخابرات استان هرمزگان، گفت: اکنون اینترنت مشترکان تجاری، خدماتی و آژانس‌ها بصورت ۱۰۰ درصد در دسترس است.

وی افزود: هرمزگان نخستین استان درکشور است که اینترنت آن متصل می‌شود.

گفتنی است؛ از دقایقی قبل اتصال اینترنت در استان هرمزگان جهت استفاده شرکت های خدماتی و تجاری برقرار و شبکه‌های پیام رسان خارجی نظیر "واتس آپ" و "اینستاگرام" در دسترس است.

شایان ذکر است؛ از ابتدای هفته جاری با تصویب شورای امنیت و در راستای ایجاد محدودیت در برابر سوءاستفاده اغتشاشگران برای پیشبرد اقداماتشان، دسترسی به شبکه‌های پیام رسان خارجی قطع شده بود و وب‌سایت‌های داخلی از جمله سایت بانک‌ها و ادارات دولتی، خبرگزاری‌های داخلی و و ظاهراً تمامی‌ وب‌سایت‌هایی که از سرورهای داخلی بهره می‌بردند، قابل دسترس بودند که از دقایقی قبل امکان دسترسی به شبکه‌های پیام رسان نیز در استان هرمزگان برقرار شد.

بنابر همین گزارش، زمان دقیق اتصال مشترکان خانگی به اینترنت مشخص نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    متاسفانه اغلب مردم ظرفیت ندارند به اینترنت آزاد دسترسی داشته باشند، با آن هنرنمایی می کنند، قدرت نمایی می کنند، مردم آزاری می کنند، خرابکاری می کنند، افساد اخلاقی می کنند، این چند روز که عددی نیست کاش برای همیشه قطع می شد و از شرش خلاص می شدیم، از حق نگذریم خوبیهای اندکی هم دارد. پایان نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها