فرمانده سپاه ناحیه میناب از تشکیل گشت های رضویون با همکاری دستگاه قضایی در شهرستان میناب با هدف کاهش جرائم در محلات این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب، در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار ، با بیان این که خبرنگاران عضو مهمی از جامعه هستند، اظهار داشت: در بیانیه گام دوم انقلاب مطالبه گری از بیانات مقام معظم رهبری بوده است.

وی با تاکید بر این که مطالبه گری از مسئولین باید در صدر باشد، خاطر نشان ساخت: در حوزه اجتماعی، اگر ما مطالبه گری نکنیم دشمن از آن سوء استفاده خواهد کرد.

سرهنگ طالب احمدی نیا بر لزوم پاسخگویی هر کس نسبت به مسئولیتی که دارد تاکید کرد و گفت: متاسفانه مطالبه گری به یک حلقه مفقوده شده، تبدیل شده است..

*اجرای طرح رضویون با همکاری دستگاه قضایی در میناب

فرمانده سپاه ناحیه میناب در ادامه با بیان این که در حادثه وقوع سیل در اوایل سال در استان های مختلف کشور مردم پای کار بودند و همکاری زیادی با متولیان امر انجام دادند، گفت: 14 گروه جهادی از شهرستان میناب در حال ساخت منازل مسکونی برای نیازمندان در خوزستان هستند.

سرهنگ طالب احمدی نیا عنوان کرد: تاکنون 30 قرارگاه تحول محلات، در شهرستان میناب شروع به کار کرده اند.

وی با اشاره به برنامه های هفته بسیج و دفاع مقدس گفت: امسال 40 سالگی بسیج را جشن خواهیم گرفت و برنامه های متنوع ای خواهیم داشت.

سرهنگ احمدی نیا با بیان اینکه برنامه نشاط تعالی در پایگاه های سطح شهرستان در حال اجرا است، خاطر نشان ساخت: گشت های رضویون با همکاری دستگاه قضایی در محلات راه اندازی شده تا شاهد کاهش جرایم در محلات باشیم.

*حمایت سپاه میناب از خبرنگاران در حوزه قضایی

فرمانده سپاه ناحیه میناب در ادامه با اشاره به مشکلات به وجود آمده در حوزه رسانه برای خبرنگاران، ابراز کرد: دفتر حمایت قضایی بسیج و بسیج رسانه از خبرنگاران حمایت خواهد کرد و اگر نقد منصفانه باشد قابل دفاع خواهد بود.