سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: وضعیت بهداشت و درمان سیریک، متناسب با جمعیت شهرستان نیست و کمبود های زیادی در این حوزه مشاهده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباس میرزاد سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در نشست شورای اداری شهرستان سیریک، اظهار کرد: این شهرستان می تواند با بهره گیری  از ظرفیت سرمایه گذران در بخش های مختلف شهرستان در راستای ایجاد شغل و درآمد گام بردارد.

وی اضافه کرد: یکی از نکات مهم و ارزنده شهرستان سیریک همدلی و همراهی خوب بین مسئولین و مردم است که می توان با این همدلی و هم افزایی در مسیر رو به رشد حرکت کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اشاره کرد: انتخابات، بزرگترین پروژه سیاسی کشور در سال ۹۸ است و باید کلیه متولیان امر و مجریان آمادگی لازم را جهت برگزاری انتخابات باشکوه داشته باشند.

میرزاد عنوان کرد: در انتخابات امسال، فارغ از مرز بندی ها و جناح بندی های سیاسی و به دور از هرگونه جانبداری از شخص خاص، باید به دنبال برگزاری انتخاباتی شفاف و با حضور و مشارکت حداکثری مردم باشیم.

میرزاد با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان ادامه داد:  در ماه های گذشته اقدامات ارزنده ای از سوی پاسداران انقلاب اسلامی صورت پذیرفته است که باعث افزایش عزت و غرور ملی و همینطور اقتدار ملت ایران اسلامی در دنیا شده است.

وی افزود: کشور در حال حاضر در یک جنگ اقتصادی نابرابر با استکبار جهانی است و همه باید با وحدت و همدلی تلاش کنیم مشکلات مردم را حل کنیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان مطرح کرد: با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدا در دی ماه سال جاری در استان، مقرر است یک هزار و500 پروژه عمرانی، به نیابت از شهدای دفاع مقدس در سطح هرمزگان به بهره برداری رسد و همینطور یک هزار و 500  زوج جوان آغاز زندگی مشترک خود را هم زمان با این رویداد جشن بگیرند.

میرزاد بیان کرد: وضعیت بهداشت و درمان شهرستان سیریک، متناسب با جمعیت حدود ۵۰ هزار نفری شهرستان نیست و کمبود های زیادی در سطح درمان شهرستان قابل مشاهده است.

وی  عنوان کرد: سیریک قابلیت ایجاد خط مسافری دریایی از استان هرمزگان به کشور عمان و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس را دارد، که در صورت علاقه مندی سرمایه گذاران هیچ محدودیتی در واگذاری امتیاز و دادن مجوزات لازم و قانونی، نیست.