نماینده سابق بندرعباس گفت: این بیانیه حاوی نکات مهم و ارزشمندی است که جان‌مایه انقلاب اسلامی است و باید مورد تفسیر قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آیت الله نعیم آبادی نماینده سابق بندرعباس با بیان اینکه از یک‌لحظه از گذشت عمرم در هرمزگان تأسف نمی‌خورم، تصریح کرد: مردم هرمزگان طی این 29 سال همواره حامی و علاقه‌مند به دین و انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بودند.

وی با اشاره به اینکه باید بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی را بارها مطالعه کنیم، عنوان کرد: این بیانیه حاوی نکات مهم و ارزشمندی است و جان‌مایه انقلاب اسلامی است که باید مورد تفسیر قرار گیرد.

نعیم آبادی عنوان کرد: در این ۲۹ سال در جایی بودم که برای یک لحظه از گذر عمرم حسرت نخوردم و مردم شیعه و سنی در هرمزگان با هم متحد و هماهنگ هستند.

وی خاطرنشان کرد: دو عامل «امید به آینده و ما می‌توانیم» از عوامل رشد جامعه است و باید در عملی کردن آن بکوشیم.

وی گفت: برای موفقیت در حوزه ی اقتصادی باید همانگونه که در بحث نظامی گام برداشتیم، پیش برویم تا ظرف دوسال تمامی مشکلات اقتصادی برطرف شود .

وی از مردم استان هرمزگان به عنوان مردمی خوب، دلبسته به دین، انقلاب و ولایت و نظام یاد کرد.

وی در پاسخ به سوال امام جمعه اهل سنت بندرعباس در خصوص کتاب‌خانه‌اش، گفت: تنها چیزی که از این استان با خودم می‌برم کتاب‌هایم است، که جان من به این کتاب‌ها بسته است.

وی با تقدیر از استاندار هرمزگان، امام جمعه اهل سنت بندرعباس، علمای شیعه و سنی و آحاد مردم، اظهار کرد: حجت اسلام والمسلمین عبادی زاده فردی تلاشگر، مردمی، و متواضع است که این انتصاب را به مردم استان هرمزگان تبریک می‌گویم و از مقام معظم رهبری تشکر ویژه داریم که این عالم بزرگوار را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان انتصاب کردند.