موج

حجت اسلام و المسلمین حسن زارعی؛

امام جمعه موقت میناب با تاکید بر اجرای عدالت در جامعه عنوان کرد: عدالت را رعایت کنید تا تقوا در جامعه محقق شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت اسلام و المسلمین حسن زارعی در خطبه های نماز جمعه میناب با بیان اینکه ظلم در جامعه بنیان جامعه را در خواهد نوردید، گفت: کسی که ظالم است یقینن متقی نیست پس عدالت را رعایت کنید تا تقوا در جامعه محقق شود.

وی با اشاره به روز شهرداری‌ها و دهیاری ها گفت: شهرداری ها وظایف بسیار بزرگی در حوزه کاری خود دارند لذا مردم هم باید همراه و همگام با مسئولین شهرداری باشند.

امام جمعه موقت میناب خطاب به دست اندرکاران و مسئولان شهرداری در خصوص واگذاری زمین ها عنوان کرد: مسئولان شهرداری باید به مسائل شهرسازی توجه داشته باشند؛ یکی از مشکلات امروز مردم که در همه جا دیده می‌شود و تنها مختص میناب نیست واگذاری زمین ها در محلات است.

زارعی با بیان اینکه باید در واگذاری زمین ها در محلات دقت شود اظهار کرد: متاسفانه امروزه شاهد کوچه‌های تنگ و باریک هستیم که امدادرسانی در اینگونه موقع نمی‌تواند انجام گیرد.

وی افزود: نگذاریم اینگونه مسائل باعث باعث از دست دادن جان و مال مردم بشود، همه ما درباره اینگونه مسائل مسئول هستیم.

امام جمعه موقت میناب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز مالیات عنوان کرد: موضوع مالیات هم برای مالیات دهنده و هم گیرنده مورد توجه قرار گیرد چرا که یک قسمت از بودجه کشور از طریق مالیات تامین میشود.

وی با بیان اینکه حوزه ادبیات کودک و نوجوان باید بسیار مورد توجه باشد، گفت: اگر ازرش ادبیات کودک بیشتر از ادبیاتی که در دانشگاه ها خوانده میشود باشد یقینن کمتر از آن نیست و کار افرادی که حوزه کتاب کودک و نوجوان قلم میزنند به مراتب سخت تر از کسانی است که در حوزه بزرگسالان فعالیت می‌کنند.

زارعی تصریح کرد: اگر ما در جامعه در این جایگاه قرار گرفته ایم حاصل تلاش معلمان بوده است و معلمان باید به موضوع تربیت توجه بیشتری داشته باشند.

امام جمعه موقت میناب در پایان افزود: همه ما وظیفه داریم قدردان شهدا باشیم چرا که ما در قبال خون شهدا وظیفه داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها