رئیس دادگستری شهرستان جاسک گفت: با ورود به موقع دستگاه قضایی استان هرمزگان برای رفاه حال شهروندان، بازار ماهی فروشان جاسک بازگشایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی مدرس رئیس دادگستری جاسک اظهارداشت: گلایه های برخی از شهروندان شهر ساحلی جاسک در شرق استان هرمزگان که این روزها در مرکز ثقل توسعه سواحل مکران قرار دارد، در رابطه با تعطیلی تنها بازار فروش ماهی و همچنین گرانی آبزیان در جاسک که در قالب گزارشی منتشر شد با ورود به موقع دستگاه قضایی استان هرمزگان مواجه شد و برای رفاه حال شهروندان، این بازار پس از رفع سریع موانع و مشکلات بازگشایی شد.

وی خاطر نشان کردپ: پس از انتشار گزارش تعطیلی بازار ماهی فروشان جاسک که با واکنش های مختلفی از سوی شیلات، دستگاه های متولی و عموم مردم همراه بود، نشست فوق العاده ای به ریاست رئیس دادگستری جاسک و با حضور شهردار و رؤسای ادارات شیلات، صنعت، معدن و تجارت، نماینده هایی از شبکه بهداشت و درمان و جامعه صیادان و لنج داران در دادگستری این شهرستان برگزار شد که در نهایت منجر به بازگشایی بازار ماهی این شهر شد.

مدرس یادآور شد: صدور مجوز برگزاری مزایده مرمت و بازسازی بازار ماهی، رعایت موارد بهداشتی و نظافت بازار، تأمین ماهی مورد نیاز شهروندان و عرضه آن به قیمت مناسب توسط شیلات از دیگر مصوبات این نشست بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها