نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه آمریکا و هم پیمانانش تمام فشارها را در آستانه چهل سالگی انقلاب برای نابودی آن انجام می دهند، اظهار کرد: ملت ایران محکم در برابر فشارهای آنها ایستاده و شکست را انتخاب نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  آیت الله «غلامعلی نعیم آبادی» در خطبه های سیاسی و عبادی این هفته با تاکید بر اینکه هیچ گونه دخل و تصرفی در قرآن صورت نگرفته است، اظهار کرد: اعتقاد جهان اسلام ثابت ماندن و تغییر نیافتن قرآن کریم است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: هر چیز که در مقابل و خلاف قرآن باشد آن چیز باطل بوده و باید کنار گذاشت.

نعیم آبادی با اشاره به ۲۷ آذر روز پژوهش عنوان کرد: پژوهش جان دانش بوده و وجود رشد و حرکت در جامعه نشان دهنده اهمیت دادن به پژوهش است‌.

وی افزود: علاوه بر تشویق پژوهشگران باید امکانات و زیر ساخت های پیشرفت آنها را نیز در جامعه فراهم ساخت.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به روز وحدت میان حوزه و دانشگاه بیان کرد: این روز بسیار مبارکی است که هم حوزه و هم دانشگاه باید از آن پاسداری کنند.

نعیم آبادی تصریح کرد: وحدت میان حوزه و دانشگاه مختص به یک روز و یک مراسم نبوده؛ بلکه مقوله ای مهم در طول سال و تاریخ ما است.

وی با اشاره به روز جهان عاری از خشونت و افراطی گری عنوان کرد: نتیجه افراطی گری و خشونت، خون و خون ریزی است.

خطیب جمعه بندرعباس با بیان اینکه در زمان فشارها با مقاومت می توان به پیشرفت های زیادی دست یافت، اضافه کرد: اول انقلاب تنها تفنگ داشتیم اما در حال حاضر به پیشرفت های بزرگ موشکی دست یافته ایم.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه آمریکا و هم پیمانانش تمام فشارها را در آستانه چهل سالگی انقلاب برای نابودی آن انجام می‌دهند، اظهار کرد: ملت ایران محکم در برابر فشارهای آنها ایستاده و شکست را انتخاب نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: حکام فاسد آمریکا باید بدانند که ما ملت مرگ بر آمریکا هستیم و هیچ گاه ذلت نمی پذیریم.