نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در بین نمازگزاران شهر بستک از نصب دستگاه سی‌تی‌اسکن تا دهه فجر و انتقال آب از چارک به بستک و جناح خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ، «ناصر شریفی»  ظهر امروز در بین نمازگزاران جمعه شهر بستک اظهار داشت: قریب به یک سال و شش ماه از توفیقی که خدای بزرگ برای خدمت‌گزاری به بنده داده می‌گذرد و از همان ابتدا با خود و خدای خود عهد و پیمان بستم جز در مسیر صداقت و خدمت شایسته به مردم گام برندارم.

شریفی افزود : نگاه ما از ابتدا، تعامل مشترک، همدلی و وفاق بوده است تا فضای شهرستان را تبدیل به فضای کار، تلاش و سازندگی نماییم .

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت:  به‌جرئت می‌توانم بگویم یکی از دستاوردهای بسیار مهم در این مدت ایجاد فضای وفاق، همیاری و تعامل برای انجام کار بهتر برای مردم بوده و هیچ عاملی سد راه خدمت صادقانه به مردم نخواهد شد .

وی در ادامه به پیگیری‌های عمرانی زیرساختی در شهر بستک اشاره کرد و افزود : با همکاری شهردار خوب و جوان و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر بستک بلوار ۳/۵ کیلومتر شهر بستک در حال احداث است.

شریفی با اشاره به اینکه در کشور هیچ بلواری در شهر و روستا توسط وزارت راه و شهرسازی احداث نگردیده  گفت : با تعاملات صورت گرفته با راه و شهرسازی دو بلوار شهر بستک و روستای تدرویه در حال احداث است و تا دهه فجر به اتمام خواهد رسید.

این نماینده مردم به دیگر اقدامات خود در شهر بستک پرداخت و گفت : بام بستک چشم‌انداز بسیار خوبی برای آینده شهر دارد و یک مکان بسیار خوب برای تفرج مردم است که با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ اعتبار اولیه در دستور کار قرار دارد.

شریفی در ادامه صحبت‌های خود در بین نمازگزاران با اشاره به عدم وجود دستگاه سی‌تی‌اسکن و اعزام بیمار به شهرستان‌های هم‌جوار و مرکز استان بوده است،  تصریح کرد : به لطف خدا در این شرایط بد اقتصادی با پیگیری‌های ۹ ماهه از طریق وزارت بهداشت و درمان، دستگاه سی‌تی‌اسکن در حال خریداری است و تا دهه فجر امسال نصب خواهد شد.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: امروز شهرستان ما به یک کارگاه سازندگی تبدیل‌شده است و باوجود تعاملات خوبی که با مجموعه دولت وجود دارد هیچ پروژه‌های عمرانی راکد نمانده و همه پروژه‌ها در حال کار است.

شریفی در ادامه به مشکل آب در شهرستان پرداخت و گفت : اگر امروز به فکر یک منبع پایدار آبی برای شهرستان نباشیم ۱۰ سال آینده با بحران جدی روبرو خواهیم شد و به همین دلیل با پیگیرهای لازم جهت انتقال آب از چارک به جناح و بستک انجام‌شده که ۳۶ روستا نیز از آن بهره خواهند برد،

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی افزود: اعتبار اولیه این طرح آب‌رسانی ۱۲ میلیارد تومان است که کلنگ زنی آن انجام شد و تا ۲ سال آینده فاز اول آن به اتمام خواهد رسید.

وی در ادامه سخنان خود به رایزنی‌های صورت گرفته در جهت رفع مشکل برق باغداران بستک اشاره کرد و گفت : با پیگیری‌های صورت گرفته برق‌رسانی در حال انجام است و به‌زودی عملیات برق‌رسانی به پایان می‌رسد.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش به یکی از دغدغه‌های جدی مردم شهر بستک در خصوص وام بعد از زلزله پرداخت و افزود :  بعد از ورود به مجلس شورای اسلامی یکی از اولویت‌های کاری بنده در جهت بلاعوض نمودن این وام بوده است و تمام تلاشم را انجام داده و خواهم داد تا این موضوع به جمع‌بندی مناسبی برسد .

شریفی در پایان با اشاره به  دیدارش با وزیر نفت، عنوان کرد : در دیدار با وزیر نفت قول زمین چمن برای فوتبال در شهر بستک گرفته‌شده است .