رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میناب گفت: محور اصلی و مهم ۱۳ آبان توسعه و ترویج استکبارستیزی است و از اهمیتی ویژه برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام «محمد بنی خزاعی» با بیان اینکه محور اصلی و مهم ۱۳ آبان توسعه و ترویج استکبارستیزی است، افزود: خوی استکباری آمریکا همواره نشان داده است که ایجاد بحران توسط آنها با افزایش قدرت نظام جمهوری اسلامی رابطه ای مستقیم داشته و به هر میزان که نظام جمهوری اسلامی قدرتمند شود، سعی در ایجاد بهانه و ستیزه جویی جدیدتری می کند.

وی گفت: باید از 13 آبان به عنوان فرصتی مغتنم برای اعلام مواضع و نمایش ایستادگی و مقاومت مردم سرافزار ایران در برابر استکبار جهانی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در این ارتباط تقویت روحیه استکبارستیزی ملت ایران به عنوان یکی از ارزش های والای گفتمان و اندیشه انقلاب اسلامی با بزرگداشت روز 13 آبان یک ضرورت است، تاکید کرد: در قالب این مناسبت باید آگاهی و شناخت مردم و بویژه نسل جوان با توطئه و دسیسه های آمریکا مورد توجه قرار گیرد.

بنی خزاعی تصریح کرد: به مناسبت روز 13 آبان برنامه های متنوعی پیش بینی شده که اهم آن راهپیمایی باشکوه اقشار مختلف مردم، بویژه دانش آموزان، دانشجویان و  تجمع در مسجد امام خمینی(ره) اجرای سرود دانش آموزی و قرائت قطعنامه و سخنرانی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میناب اظهار داشت: 13 آبان نماد وحدت و یکپارچگی بوده و در این راستا دستاوردهای زیادی برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران داشته که نباید از این دستاوردها غافل شویم.

وی افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان موجب عصبانیت دشمن است که درک شرایط کنونی منطقه نیز می‌طلبد که با احساس مسوولیت کامل در صحنه‌ها حضور داشته باشیم و حضور مردم و مسئولین، بویژه دانش‌آموزان، دانشجویان و روحانیون نیز دارای اثرات مثبت است