موج

استاندار هرمزگان گفت: تمامی منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس به کار گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «فریدون همتی» در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات مهمی برای اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس صورت گرفته است، عنوان کرد: بازگشایی معبر خیابان 24 متری در این محله از مهمترین اقدامات صورت گرفته است و در ادامه نیز کار ساخت و ساز خانه های جدید در این محله باید به سرعت آغاز شود.

وی ادامه داد: تمامی منابع برای اجرای مطلوب و سریع طرح نوسازی بافت های فرسوده در محله چاهستانی های بندرعباس به کار گرفته شود.

استاندار هرمزگان افزود: هدف اصلی از اجرای این طرح ساخت خانه های نو در این محله و ایجاد امکانات رفاهی برای مردم ساکن در این محله است و اقداماتی همچون بازگشایی معابر زمینه ساز این کار است.

همتی خواستار اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در سایر شهرستان های هرمزگان شد و بیان داشت: نیاز است در شهرستان ها اختیارات کافی به فرمانداران، شهرداران و مدیران راه و شهرسازی واگذار شود تا کار نوسازی را آغاز کنند.

وی گفت: مدل کاری که در مرکز استان در حال اجراست در سایر شهرستان ها نیز پیاده و اجرایی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها