در پنجمین روز از هفته دولت 4 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در ابوموسی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «رضا پوربابایی» نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی این شهرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون رشادت ها و جانفشانی های غیور مردانی است که برای استقلال میهن و رهایی از استبداد جان خود را نثار نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند.

فرماندار ابوموسی بیان داشت: امروز در همه جای میهن چرخ توسعه عمران و آبادی مناطق در حال حرکت است که این پیشرفت و بالندگی به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام راحل ، خون پاک شهدا و اکنون با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی و ولایتمداری ملت قهرمان ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: بحول و قوه الهی اقدامات ارزنده ای در جزیره ابوموسی با فراهم آوردن خدمات زیربنایی و تلاش های دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.

پوربابایی گفت: مسئولین دستگاه های اجرایی و اعضای شوراهای اسلامی با همراهی شهروندان پرتلاش برای آبادانی و پیشرفت شهرستان بکوشند و با اتحاد، همدلی، پیگیری و ارتباط مستمر مردم و مسئولین کارها به سامان و خواسته ها میسر می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی با تاکید به مسئولان دستگاه های اجرایی افزود: منزلت مسئولان بر پایه ی خدمتگزاری است و باید با احصای موقیعت ها در جهت رفع نیازهای مردم تلاش بیشتری داشته باشند و مردم نیز باید در سایه اتحاد و همدلی با یکدیگر و با مسئولان، برای توسعه و پیشرفت مناطق دخیل باشند.

لازم به ذکر است در این مراسم ۴ پروژعمرانی شامل آبنما واقع در ورودی فرودگاه، زمین فوتبال ساحلی شهرک ولایت، شهرکودک، زمین فوتبال ساحلی پارک دولت با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و زیباسازی شهری افتتاح شد.