داوران سه رشته نقاشی، طراحی و نگارگری جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی داوران بیست‌وسومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را معرفی کرد.

در رشته‌ی نقاشی، معصومه مظفری، علی ذاکری و رضا افسری، در رشته‌ی نگارگری، اردشیر مجرد تاکستانی، مهرالزمان فخار منفرد و جلیل جوکار و در رشته‌ی طراحی، علیرضا جدی، هادی ضیاءالدینی و جواد نوبهار داوری بیست‌وسومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را برعهده دارند که رضا افسری، جلیل جوکار و جواد نوبهار در کنار داوری به ترتیب استاد کارگاه‌های نقاشی، نگارگری و طراحی نیز هستند.

بیست‌وسومین دوره‌ جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان برای جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی(نستعلیق)، نگارگری(نگارگری، گل و مرغ، تذهیب)، طراحی، عکاسی، کاریکاتور(کارتون، چهره)، تصویرسازی، حجم و ارتباط تصویری(پوستر) شهریورماه امسال در سنندج برگزار می‌شود.

هنرمندان جوان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند تا ۱۸ مردادماه در سایت جشنواره به نشانیwww. yafestival. irثبت نام کنند و در یکی از رشته‌ها حداکثر پنج اثر خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کنند.

جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به‌صورت کارگاهی برگزار می‌شود و پس از انتخاب و بررسی آثار ارسالی به سایت جشنواره، هنرمندان منتخب برای حضور در جشنواره معرفی می‌شوند.

بیست‌وسومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبیری رضوان صادق‌زاده از سوی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و همراهی اداره‌های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها شهریورماه امسال در سنندج برگزار می‌شود.